REZERVACE

Vaši rezervaci potvrdíme E-mailem nebo sms zprávou. 

Na všechny vedené hodiny je nutná rezervace, 

kapacita sálu je omezena.

Aktuální přehled na 2 týdny dopředu najdete v níže uvedené tabulce.

Pokud se hodiny nekonají najdete zde pod tabulkou rezervace včasné upozornění,

 Nemáte-li  KK,  je při rezervaci na další hodinu požadována platba předem v plné výši nebo   storno poplatek. 

ZRUŠENÍ REZERVACÍ AKCEPTUJEME NEJPOZDĚJI DO 10.00 HODINY TOHO DNE,KDY MÁTE ZAMLUVENÉ CVIČENÍ, 

pokud si nenajdete náhradnici Vaše lekce propadá a jste povinni zaplatit 

40 % storno poplatek.  




poslední aktualizace : Q9.Q7..2Q2Q  - v 11.00 hodin


ROZPIS CVIČENÍ

V červenci pokračují vedené lekce 


 Týden: 6.7. - 12.7.2020


PONDĚLÍ
16:00 - 17:00

BODYFORM

               6.7. ZRUŠENO

1.              .    6.   

2. .                7. 

                3.                  8. 

                4.                  9. 

                5. .                10. 

PONDĚLÍ18:00 - 19:00


PILATESJOGA6.7. ZRUŠENO

1.    6.

2.    7.

                3.     8. 

                 4.    9.

                 5.  

ÚTERÝ16:00 - 17:00


PILATESJOGA

1.  Hanka       5. volno

2. Ivana K.     6. Barča T.

                3. Olina          7. volno

                4. Marcela K.  8. volno


STŘEDA16:00 - 17:00


KONDIČNÍ CVIČENÍ

1. Andrea       5. volno

2.Petra          6. volno.

                3. Jana          7. volno

                4. Majda         8. volno

                9. volno


STŘEDA
18:00 - 19:00


BODYFORM

1. lenka V.     6. Jana D.

2. Ilona P.     7. Marie O.

                3. Petra B.     8. volno

                4. Dana M.    9.  volno

                5. volno        10. volno

ČTVRTEK18:00 - 19:00


JÓGA 

1. Renča        6. Marcela

2. volno        7. Jiřinka

                3. Zuzí           8. volno

                4. Monča       9. volno

                 5. volno

PÁTEK

                    15.00 - 16.00

KRUHOVÉ CVIČENÍ 

pro lepší kondici,držení těla, zpevnění a proti bolesti zad 


1. volno      6. volno

2. volno      7. volno

                3. volno       8. volno

                4. volnio     9. volno

                5. volno



týden: 13.6. - 19.7.2020


PONDĚLÍ

                16:00 - 17:00


BODYFORM

1. Dana M.      6.  volno

2. Eva T.         7.  Dana N.

                3. Ilona P.       8. volno

                4. volno   .      9. volno

                5. Jana D.       10. volno     

PONDĚLÍ

                18:00 - 19:00



PILATESJOGA

1. Renča         6. Mací

2. Moní P.      7. Zuzí

                3. Jiřinka        8. volno

                4. Magda V.    9. volno

                5. Magda

ÚTERÝ

                16:00 - 17:00


PILATESJOGA

1. Barča T.      6. volno

2. Mirka N.     7. volno

                3. volno          8. volno

                4. Marcela K.  9. volno

                5. volno

STŘEDA

                16:00 - 17:00



KONDIČNÍ CVIČENÍ

1. Zuzka K.    6. volno

2. Dana N.    7. volno

                 3. volno     . 8. volno

                 4. volno       9. volno

                 5. volno

STŘEDA

                18:00 - 19:00


BODYFORM


1. Dana M.   6. Jana D.

2. Ilona P.    7. volno

                 3. volno    . 8. Dana N.

                 4. Marie O.   9. volno

                 5. volno .      10.volno

ČTVRTEK

                 18:00 - 19:00


JÓGA 

1. Renča      6. volno

2. Monča     7. volno

                3. Zuzí         8. volno

                4. Marcela   9. volno

                5. Darča



PÁTEK

                   15.00 - 16.00




      KRUHOVÉ CVIČENÍ-pro lepší kondici, držení těla, zpevnění a proti bolesti zad

1. volno   .   6.volno

2. volno     7. volno

                3. volno     8. volno

                4. volno     9.volno

                5. volno