REZERVACE

Vaši rezervaci potvrdíme E-mailem nebo sms zprávou. 

Na všechny vedené hodiny je nutná rezervace, 

kapacita sálu je omezena.

Aktuální přehled na 2 týdny dopředu najdete v níže uvedené tabulce.

Pokud se hodiny nekonají najdete zde v tabulce rezervace včasné upozornění,

 Nemáte-li  KK,  je při rezervaci na další hodinu požadována platba předem v plné výši nebo   storno poplatek. 

ZRUŠENÍ REZERVACÍ AKCEPTUJEME NEJPOZDĚJI DO 10.00 HODINY TOHO DNE,KDY MÁTE ZAMLUVENÉ CVIČENÍ, 

pokud si nenajdete náhradnici Vaše lekce propadá a jste povinni ji zaplatit.  

50 % storno poplatek.  




poslední aktualizace : 16.Q9...2Q2Q  - v 11.20 hodin


ROZPIS CVIČENÍ

OZNÁMENÍ: všechna večerní cvičení budou  od 17.30 a středeční bodyform od 17.40 

KAŽDÉ ÚTERÝ RANNÍ JOGOVÉ PLYNUTÍ OD 8.30-9.30


 Týden: 14.9. - 18.9.2020


PONDĚLÍ
16:00 - 17:00

BODYFORM

               

1. Ilona P           6.  Marie O.

2. Dana M.         7.   Jana S.

                3.  Eva T.             8.   Alena D.

                4.  Jana D.           9.   Iva B.

                5.  Michaela H.  10.  Dana N.

                                              11. Zuzka K.

PONDĚLÍ17:30 - 18:30


PILATES 

+ mírné kardio a posilovámí s pomůckami


1. Monča       6. Andrea O.

2. Renča        7. Sylva G.

                 3. Macek       8. Monika D.

                 4. Zuzka      

                 5. Janča



ÚTERÝRANNÍ CVIČENÍ08:30 - 09:30


JOGA

1. Jitka B.      6. volno

2.volno          7. volno.

                3. volno         8. volno

                4. volno         

                5. volno         


ÚTERÝ16:00 - 17:00


PILATES-JOGA

1. Mirka             6. volno

2. Marcela T.     7. volno

                 3.  volno             8. volno

                 4. Sylva G.         

                 5. Marki

               

STŘEDA16:00 - 17:00


KONDIČNÍ CVIČENÍ



 1. Alena D. 6. volno

2. Andrea     7. volno

3. Nikola      8. volno

4. Zuzana K. 9. volno

5. volno      10. volno

STŘEDA17:40 - 18:40

BODYFORM



 1. Marie O.   6. Petra B.

2. Ilona P.      7. volno

3. Dana M.    8. volno

4. Lenka V.    9. volno

5. Pavlína F.  10. volno


ČTVRTEK17:30 - 18.30

JOGA

 1. Moní        6. Jiřinka

2. Monika D. 7. volno

3. Zuzí           8. volno

4. Marcí       

5. Andrea O.       



týden: 21.9. - 27.9.2020


PONDĚLÍ

                16:00 - 17:00


BODYFORM

1. Ilona P.      6. Zuzana K.

                     2. Dana M.       7. Iva B.  

                     3. Alena D.       8. Eva T. 

                     4.  Zuzana K.   9. Jana S.

                     5.  Pavlína F.  10.  Šárka S.    

PONDĚLÍ

                17:30 - 18:30



PILATES + mírné kardio a posilovámí s pomůckami

1. Zuzka     5. Renča

                    2. Janča        6. Marcí

                    3.  Monča     7.

                    4  Jiřinka      8. 

                    

ÚTERÝ

                08:30 - 09:30



          JÓGA

1. Jitka B.   5.. volno

                   2. volno     6. volno
                   3. volno     7. volno
                   4. volno    8.volno
                   

ŮTERÝ

                   16.00 - 17.00

PILATES-JÓGA

1. Bára T.    5. volno2. Hanka K. 6. volno3. volno       7. volno4. volno       8. volno



STŘEDA16.00 - 17.00

KONDIČNÍ CVIČENÍ

1. Zuzana K.. 6. volno2. volno         7. volno3. volno        8. volno4. volno        9. volno5. volno 

STŘEDA

                17:40 - 18:40


BODYFORM


   1. Dana M.     6. volno

                    2. Ilona P.      7. volno
                    3. Pavlína F.  8. volno
                    4. volno         9. volno
                    5. volno         10.volno

ČTVRTEK

                 17:30 - 18:30


JÓGA 

1. Rení             5. Jiřinka2. Moní            6. volno3. Zuzí             7. volno4. Marcí          8. volno