Masáže = dočasně zrušenyLYMFATICKÁ MASÁŽ
RUČNÍ I PŘÍSTROJOVÁ LYMFATICKÁ DRENÁŽ

lymfodrenáž, rytmické hnětení pro odvod, rozproudění a zlepšení toku lymfy, odstraňuje otoky a pocity tzv.těžkých nohou, celulitidu ap.


AJURVÉDSKÁ MASÁŽ

Masáž je v Ajurvédě jedním z aspektů této vědy o životě, zabývá se člověkem jako jedním celkem a je vysoce ceněna pro své účinky léčebné a preventivní. AM je hluboce relaxační masáž celého těla prováděna teplým olejem v příjemné atmosféře s meditační hudbou, postupně jsou masírovány všechny svaly a klouby, dochází ke stimulaci důležitých bodů na lidském těle, styl a intenzita je závislá na potřebách jednotlivce pro rovnováhu a dobré životní podmínky v té době. AM je jedním z důležitých klíčů k harmonickému životu a dobře fungujícímu tělu po všech stránkách

- odstraňuje a předchází únavě

- zlepšuje spánek, odstraňuje bolesti hlavy

- posiluje imunitní systém

- pozitivně působí na krevní oběh a lymfu

- zvyšuje odolnost proti stresu a disharmonii

- má pozitivní vliv na funkci vnitřních orgánů

- odstraňuje svalové spasmy

- obnovuje životní sílu

- zpomaluje proces stárnutí

- přináší radost do života . . . . . .

Po masáži můžete prodloužit svůj odpočinek v naší nové

relaxační zóně při uklidňující hudbě, svíčkách a sauně ...  


BREUSSOVA MASÁŽ

Jde o jemnou, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře, která uvolní tělesné, psychické i duševní blokády.Breussova masáž regeneruje meziobratlové ploténky a tím se vyřeší široké spektrum zdravotních potíží, mimo jiné vede také k odbourání hluboko uložených psychických problémů.

Úspěšná regenerace plotének

Metoda pochází od Rudolfa Breusse (1899-1990), rakouského léčitele a experta na přírodní medicínu, známého v Čechách 42-denní kůrou proti rakovině, autora světového bestselleru "Rakovina, leukémie a jiné zdánlivě nevyléčitelné nemoci, léčitelné přírodními prostředky". Podle R. Breusse neexistují žádné opotřebované ploténky, se kterými už podle mnohých lékařů nelze nic udělat, ale pouze "zdegenerované", které se touto masáží znovu úspěšně regenerují.


Základem Breussovy masáže je pomocí jemného tahu vytvořit prostor mezi obratli, který je vyplněn meziobratlovou ploténkou, a poté vmasírovat třezalkový olej, jenž působí na ploténku asi jako voda na houbu. Ploténka olej nasaje, zvětší se do původní velikosti a začne opět plnit svou funkci - odpružení a rotace páteře, ochrana nervů před stlačením ( které se mmj. projevuje jako vystřelující bolest nebo brnění a mravenčení...

KLASICKÁ MASÁŽ
TZV. ŠVÉDSKÁ MASÁŽ

je vhodná především při bolestech zad, šíje, hlavy, pomáhá úspěšně řešit bolesti způsobené přetížením, nebo naopak nedostatečným zatěžováním pohybového aparátu.