18 – DAYS SLIMMING PROGRAM

 

18denní program na hubnutí lze doporučit všem hledající 100% přírodní cestu, jak se zbavit přebytečného tělesného tuku. Je složen ze tří BIO směsí – AFTER MEAL, SPEED UP METABOLISM a APPETITE CONTROL.

 


 

BIO AFTER MEAL MIX

 

Produkt je vhodný pro všechny jedince orientované na lepší trávení. Jde o ajurvédskou recepturu s ovocem triphala, amalaki a haritaki, k nimiž je přidaný zázvor a skořice. After Meal mix je vhodný pro vegany, je v certifikované kvalitě BIO a odpovídá standardům RAW. Stačí jedna čajová lžička denně.

 

Produkt je vhodný pro všechny jedince orientované na:

 

- podporu trávení

- zlepšení stavu zažívacího traktu

- udržení hladiny cukru

 

Produkt obsahuje:

 

Triphalu – ajurvédská směs bylin zaměřená na fungování žaludku

Amalaki – indincký angrešt, antioxidant, zdroj vitamínu C

Haritaki – antioxidant s širokým polem účinků, nejdůležitější bylina ajurvédy

Zázvor – antioxidant, tonikum

Skořici – hladina cukru v krvi

 

Balení: 80 g

 

Dávkování: Doporučená denní dávka je 4 g (1 čajová lžička). Přidejte do vašeho oblíbeného nápoje a dobře rozmíchejte. Užívejte po hlavním jídle.

 

Upozornění: Skladujte na temném, chladném a suchém místě do 25°C. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

 

Složení: Bio Amalaki (Emblica officinalis – Indický angrešt(23 %), bio Bibhitaki (Terminalia belerica – Vrcholák myrobalánový) (23%), bio Haritaki (Terminalia chebula – Vrcholák tříslovinný) (23%), kořen bio zázvoru (Zingiber officinale – Zázvor lékařský) (15%), bio skořice(Cinnamomum zeylanicum – Skořice cejlonská) (15%).

 

Doplněk stravy v bio kvalitě.

 


 

SPEED UP METABOLISM

 

Směs konopného proteinu, listů tolice, zeleného čaje, zázvoru, skořice a guarany. Produkt je vhodný pro všechny jedince orientované na nabuzení a zrychlení metabolismu, pro všechny hledající alternativu k chemickým spalovačům.

 

Produkt je vhodný pro všechny jedince orientované na:

 

- redukci nadbytečného tuku bez úbytku svalové hmoty

- účinné zrychlení metabolismu

- udržení normální hladiny cukru v krvi

- normální trávení

- posílení imunity

 

Produkt obsahuje:

 

Alfualfu – cholesterol, energie, antioxidant

Konopný protein – zdroj proteinu, antioxidant

Skořici – hladina cukru v krvi

Zelený čaj – energie, spalování

Zázvor – antioxidant, tonikum

Guaranu – energie, spalování

 

 

Balení: 130 g

 

Dávkování: Doporučená denní dávka je 7 g (2 čajové lžičky). Přidejte do vašeho oblíbeného nápoje a dobře rozmíchejte. Užívejte po hlavním jídle.

 

Upozornění: Skladujte na chladném a suchém místě do 25°C. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

 

Složení: listy alfaalfa (Medicago sativa – Tolice vojtěška) (28 %), bio konopný protein (Cannabis sativa – Konopí seté) (25 %), bio skořice (Cinnamomum zeylanicum – Skořice cejlonská) (15 %), listy zeleného čaje (Camellia sinensis – Čajovník čínský) (15%), kořen bio zázvoru (Zingiber officinale – Zázvor lékařský) (15 %), bio guarana (Paullinia cupana – Paulinie nápojná) (5 %).

 

Směs superpotravin pro všechny zaměřené na urychlení metabolismu.

 


 

BIO APPETITE CONTROL MIX

 

Produkt je vhodný pro všechny jedince orientované na potlačení chuti k jídlu a k navození pocitu sytosti. Appetite Control Mix je v certifikované BIO kvalitě, je vhodný pro vegany a odpovídá RAW standardům. Stačí si dát  čajovou lžičku jednou denně před jídlem, nejlépe večer.

 

Produkt je vhodný pro všechny jedince orientované na:

 

- přírodní cestu, jak kontrolovat hmotnost

- potlačení chuti k jídlu

- potlačení chuti na sladké

- zvýšení pocitu sytosti

- udržení hladiny cukru v krvi

 

Produkt obsahuje:

 

Rohovník - malý strom, jehož lusky obsahují množství bílkovin, kyselinu gallovou, leukoanthokyany a fenolické látky

Gymnému – indická rostlina obsahující speciální látky – gymnemasaponiny a gymnemové kyseliny

Spirulinu - superpotravina bohatá na aminokyseliny, základní minerály a vitamíny, antioxidant

Zázvor – obsahuje vitamína A, E, vitamíny skupiny B a mnoho minerálů

 

Balení: 160 g

 

Dávkování: Doporučená denní dávka je 3 g (1 čajová lžička). Přidejte do vašeho oblíbeného nápoje a dobře rozmíchejte. Je doporučeno užívat nejpozději 30 minut před jídlem. Dávkování výrobce (6-9 g) upraveno dle požadavků české legislativy

 

Upozornění: Skladujte na temném, chladném a suchém místě do 25°C. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

 

Složení: Bio Karob (Ceratonia siliqua – Rohovník obecný) (45 %), bio Gymnéma (Gymnema sylvestre – Gymnéma lesní) (25 %), bio Spirulina (Arthrospira sp.) (20 %), bio zázvor (Zingiber officinale – Zázvor lékařský) (10 %).

 

Doplněk stravy v bio kvalitě. 

 

 

 

 

FOTOGRAFOVÁNÍ AURY

v LADYFITCLUBU

DNE 16.2.2018                        OBJEDNÁNÍ PŘIJÍMÁME DO  15.2.

 

Manželé Paulíčkovi se fotografováním aury zabývají již více než 20 let, u nás jsou hosty již po šesté v průběhu  deseti let  Patří ke špičce ve svém oboru a jejich prezentace má vysokou informační hodnotu pro každého, kdo naslouchá.
 

Fotografie aury pomáhá porozumět nevědomým reakcím v člověku a pomáhá zlepšit život každého, kdo se chce rozvíjet, kdo se chce o sobě dozvědět něco, o čem neví, nebo pochopit některé věci, které dělá a neví proč, pak má skvělou příležitost.

 Fotografie sama trvá asi 5 minut a vytváří se pomocí polaroidu Kodak doplněného o speciální moduly snímající elektro-magnetické spektrum z dlaní (dlaně se položí na kovové  destičky – patent Nikola Tesla). Po vytvoření fotografie následuje cca hodinový osobní rozbor fotografie aury.

Kdo máte již foto své aury z dřívějších návštěv, pro porovnání si je vezměte s sebou.         Cena Kč 900,- .     Nutná rezervace předem.

 

 

 

 VÍTE PROČ JE DOBRÉ POSILOVAT?

 
 
JE VHODNÉ POSILOVÁNÍ VE VYŠŠÍM VĚKU?
Senioři by neměli zvedat činky (a vůbec posilovat), protože je to nebezpečné pro klouby. Mýtus stejného druhu jako "Náctiletí by neměli zvedat činky, protože by se jim mohl zastavit růst do výšky". I zde jde o nepochopení, co to je silový trénink a jak působí. Posilování prospívá všem.
Posilování ve skutečnosti činí šlachy, klouby a kosti mnohem silnějšími a pevnějšími. Není to tak, že zvedání činek zesiluje a zvětšuje svaly a zhoršuje stav kloubů a šlach. Naopak, aby svaly mohly sílit a zvětšovat se, musí nejprve zesílit šlacha a vazy.
 

Plynule zvedaná zátěž:

  • nutí tělo, aby kosti měly větší minerální hustotu
  • klouby se pohybem promazávají a díky stlačování tkání ke kloubům difúzně pronikají živiny, které je obnovují.
(Pokud tedy senioři berou různé druhy kloubní výživy a necvičí, má tato výživa slabší účinek, než, když se intenzivněji hýbou!)
Posilování je tedy nejlepší prevencí proti problémům s kloubním a pohybovým aparátem. Navíc pevnější svaly umožňují pevnější držení těla a obecně menší bolesti páteře, a má vliv i také na lepší zažívání a spánek. Posilování působí nejen jako dlouhodobá prevence, ale může posloužit jako rehabilitace po zranění nebo při projevech nějaké nemoci kloubů.
Vše, co je potřeba, je správně zvolená zátěž a vhodně vybrané cviky. Znamená to buď se průběžně vzdělávat, nebo si pořídit dobrého trenéra. Rozhodně se to ale vyplatí. Dokonce i různé kloubní preparáty fungují mnohem lépe, pokud se zároveň cvičí.
 
Posilování je výrazně bezpečnější než jiné pohybové aktivity jako je běhání, různé kolektivní sporty, tenis nebo dokonce zdánlivě i velmi klidný golf (kde nerozcvičení lidé prudce vytáčejí tělo a provádějí nebezpečné rotace v rameni apod.).
Jednoznačne nejprospěšněji působí posilování. Ke zlepšení vede i kondiční běh, který navozuje zvýšení hustoty kosti stehenní a obratlů páteře (bohužel ne vřetenní kosti). Téměř nulový je naopak dopad plavání, pomalé chůze a dalších aktivit, které se obvykle chybně doporučují pro seniory. Stejnou chybou je doporučovat seniorům samotné užívání vápníku na kosti - vápník v nadměrných dávkách a bez pohybové aktivity nakonec jen zvyšuje riziko infakrtu myokardu nebo mozkové příhody. Takže pozor!
Není vhodné posuzovat bezpečnost posilování na základě toho, jak posilují hloupí lidé (těch jsou v posilovnách zástupy), nebo toho, že lidé, kteří dělají vrcholové silové výkony, protože je to jejich živobytí, se občas zraní, nebo mají na konci života zničené klouby (přitom ani toto není statisticky pravda).
Nelze porovnávat rozumně stavěný kondiční hodinový trénink 3-4x týdně s extrémními mnohahodinovými dvoufázovými tréninky 6-7 dní v týdnu. Má to stejnou "logiku" jako říkat, že jezdit autem po městě padesátkou je nebezpečné, protože ve Formuli 1 se často bourá. Jiná liga, jiní lidé, jiná rizika.