Podrobné info Rolletic

CO JE TO ROLLETIC ?

Krásná postava (ploché břicho, štíhlé nohy, pevný zadeček), zdravé tělo, skvělá nálada. A to vše bez kapky potu. Rolletic tvaruje, zpevňuje, odbourává špíčky i celulitidu, prospívá lymfatickému systému a pevné, pružné pokožce ...

Tento přístroj byl vyvinut na základě poznatků s problémy odstranění tzv. "jezdeckých kalhot", tj. ukládání tuku a projevů celulitidy v oblasti stehen, hýždí a břicha, ale i podpaží, lýtek a horních končetin. Bezprostředním působením na příslušnou oblast vzniká účinek místní - tj. zlepšení výživy kožních buněk a zlepšení jejich činnosti. Pokožka se stává vláčnou, pevnější a pružnější. Výrazně se zlepší metabolismus tukové tkáně, dochází k urychlenému vyprazdňování povrchových žil, lymfatických cév, zlepšuje se látková přeměna v oblasti kůže, podkoží a svalů.

Během ošetření dochází též k uvolnění bloků svalových skupin, srůstů, změkčení jizev, zpevnění podkoží, redukci objemu masírované partie a vymizení projevů celulitidy. Masáž je významná nejen pro formování a úbytek tukové tkáně, ale je vhodná též po porodu, dietě a operaci (se souhlasem lékaře) - na zpevnění svalstva, vyhlazení strií a vypnutí povadlé pokožky...

Rolletic® je masážní rekondiční přístroj s konstantní rychlostí otáček, umožňující efektivně využívat stimulační účinek masáže. Uvolňuje svalové napětí, zlepšuje prokrvení, ovlivňuje příznivě metabolismus tukové tkáně a látkové přeměny v oblasti kůže, podkoží a svalů.

 

ROLLETIC NAPOMÁHÁ:
 

- zmenšit objem masírovaných partií
(úbytek v cm)
- odbourávat celulitidu
- zpevňovat svaly
- vypnout, vyhladit povadlou pokožku
(po porodu, dietách, liposukci..)
- odbourávat tukové polštáře
- uvolňovat napětí svalů
- povzbuzovat látkovou výměnu
- tvarovat postavu (bodyforming)

KDO MŮŽE ROLLETIC POUŽÍVAT ?
 

Rolletic je takové "strojní provedení" živého maséra. Může na něj prakticky každý, komu nebrání zdravotní stav absolvovat klasickou ruční masáž. Omezení na Rolleticu jsou přibližně ta samá, jako u normálních masáží. Samozřejmostí je vstupní pohovor, kde toto všechno zjišťujeme. Jestliže má klient nějaké závažnější zdravotní problémy, měl by cvičení na Rolleticu nejdříve zkonzultovat se svým ošetřujícím lékařem.

Rolletic má opravdu "široký záběr" aktivit a používat ho může až na pár výjimek prakticky kdokoliv. Rolletic je také vhodnou vedlejší léčbou pro osoby se zvýšeným krevním tlakem, nebo onemocněním srdce, využít ho mohou i sportovci na namožené svaly a celkovou regeneraci pro namáhané tělo.

Kontraindikace

- Onemocnění jater, ledvin a srdce

- Akutní infekční onemocněí, horečnaté stavy

- Nádorová onemocněni

- Záněty žil - trombózy

- Hemofilie (genetická porucha srážlivosti krve)

- Kostní TBC

Po poradě s lékařem

- Těhotenství, silná menstruace

- Různá zánětlivá onemocnění

- Vředové nemoci žaludku, dvanáctníku

- Srdeční insuficience, Astma

- Onemocnění štítné žlázy

- Vysoký krevní tlak

 

 

ROLLETIC - TIPY a RADY
 

 

Masáž Rolleticem musí být příjemná, nesmí bolet a dělat modřiny. Tlak a sílu si určuje každý klient sám. Poté, co začne válečková masáž působit, Vaše tělo se začne nejprve silně prokrvovat a poté začíná docházet k látkové výměně, což je doprovázeno jemným svěděním a pocitem celkového tepla. V této fázi se začíná spalovat přebytečný tuk a kůže se vyhlazuje. Co je důležité, lidem, kteří hubnou se zároveň vrací elasticita kůže a nezůstává jim viset po ztrátě nadbytečných kilogramů na těle. Výsledky jsou tím lepší, čím pravidelněji budete masáž Rolletic podstupovat.

Nejoptimálnější doba k dosažení kýženého efektu je v prvopočátku docházení 3krát týdně na zhruba půlhodinovou masáž (po čase může být i delší - až hodinová). Nejdříve se masírují nohy a postupuje se směrem nahoru. Poté se každý individuálně vrací k partiím, kterým se chce věnovat více - viz. cílené PROGRAMY. Příjemné na tom je, že úspěch v boji s celulitidou se většinou projeví již po 10-ti návštěvách. K udržení dosažého efektu pak stačí jedna hodinová lekce týdně.

Masírujeme VŽDY SMĚREM K SRDCI! Někdy se může objevit během prvních návštěv mírná bolest či svědění ošetřovaných partií, popřípadě pocit horka či zarudnutí. Tyto pocity a jevy však velmi rychle ustoupí samy.

 

 

ÚČINNOST ROLLETICU SE ZVYŠUJE DODRŽOVÁNÍM:
 

 

- příjmu dostatečného množství tekutin
(pitný režim!)
- zdravé výživy
- používáním anticelulitidní kosmetiky
- sportovních aktivit se střední zátěží

Příjmem tekutin během masáže se aktivuje lymfatický systém. Jeho zlepšená funkce navíc znamená také důkladnější detoxikaci organismu a hlavně zvýšenou imunitu. Prevence celulitidy tedy zároveň představuje velmi účinnou péči o celkové zdraví. Před ošetřením by klientka neměla být ani hladová ani bezprostředně po jídle. Poslední jídlo se doporučuje 30 minut před masáží, další jídlo až 60 min po aplikaci Rolleticu. V období menses nemasírujeme břišní partie a křížovou oblast. Nejvhodnějším oblečením jsou legíny (elasťáky) a dlouhé ponožky nebo punčocháče.