18 - DAYS SLIMMING PROGRAM - Ajurvéda

21.10.2019

18 - DAYS SLIMMING PROGRAM

18 denní program na hubnutí lze doporučit všem hledající 100% přírodní cestu, jak se zbavit přebytečného tělesného tuku. Je složen ze tří BIO směsí

- AFTER MEAL, SPEED UP METABOLISM a APPETITE CONTROL.


BIO AFTER MEAL MIX

Produkt je vhodný pro všechny jedince orientované na lepší trávení. Jde o ajurvédskou recepturu s ovocem triphala, amalaki a haritaki, k nimiž je přidaný zázvor a skořice. After Meal mix je vhodný pro vegany, je v certifikované kvalitě BIO a odpovídá standardům RAW. Stačí jedna čajová lžička denně.

Produkt je vhodný pro všechny jedince orientované na:

- podporu trávení

- zlepšení stavu zažívacího traktu

- udržení hladiny cukru

Produkt obsahuje:

Triphalu - ajurvédská směs bylin zaměřená na fungování žaludku

Amalaki - indincký angrešt, antioxidant, zdroj vitamínu C

Haritaki - antioxidant s širokým polem účinků, nejdůležitější bylina ajurvédy

Zázvor - antioxidant, tonikum

Skořici - hladina cukru v krvi

Balení: 80 g

Dávkování: Doporučená denní dávka je 4 g (1 čajová lžička). Přidejte do vašeho oblíbeného nápoje a dobře rozmíchejte. Užívejte po hlavním jídle.

Upozornění: Skladujte na temném, chladném a suchém místě do 25°C. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Složení: Bio Amalaki (Emblica officinalis - Indický angrešt) (23 %), bio Bibhitaki (Terminalia belerica - Vrcholák myrobalánový) (23%), bio Haritaki (Terminalia chebula - Vrcholák tříslovinný) (23%), kořen bio zázvoru (Zingiber officinale - Zázvor lékařský) (15%), bio skořice(Cinnamomum zeylanicum - Skořice cejlonská) (15%).

Doplněk stravy v bio kvalitě.SPEED UP METABOLISM

Směs konopného proteinu, listů tolice, zeleného čaje, zázvoru, skořice a guarany. Produkt je vhodný pro všechny jedince orientované na nabuzení a zrychlení metabolismu, pro všechny hledající alternativu k chemickým spalovačům.

Produkt je vhodný pro všechny jedince orientované na:

- redukci nadbytečného tuku bez úbytku svalové hmoty

- účinné zrychlení metabolismu

- udržení normální hladiny cukru v krvi

- normální trávení

- posílení imunity

Produkt obsahuje:

Alfualfu - cholesterol, energie, antioxidant
Konopný protein - zdroj proteinu, antioxidant

Skořici - hladina cukru v krvi

Zelený čaj - energie, spalování
Zázvor - antioxidant, tonikum
Guaranu - energie, spalování

Balení: 130 g

Dávkování: Doporučená denní dávka je 7 g (2 čajové lžičky). Přidejte do vašeho oblíbeného nápoje a dobře rozmíchejte. Užívejte po hlavním jídle.

Upozornění: Skladujte na chladném a suchém místě do 25°C. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Složení: listy alfaalfa (Medicago sativa - Tolice vojtěška) (28 %), bio konopný protein (Cannabis sativa - Konopí seté) (25 %), bio skořice (Cinnamomum zeylanicum - Skořice cejlonská) (15 %), listy zeleného čaje (Camellia sinensis - Čajovník čínský) (15%), kořen bio zázvoru (Zingiber officinale - Zázvor lékařský) (15 %), bio guarana (Paullinia cupana - Paulinie nápojná) (5 %).

Směs superpotravin pro všechny zaměřené na urychlení metabolismu.BIO APPETITE CONTROL MIX

Produkt je vhodný pro všechny jedince orientované na potlačení chuti k jídlu a k navození pocitu sytosti. Appetite Control Mix je v certifikované BIO kvalitě, je vhodný pro vegany a odpovídá RAW standardům. Stačí si dát čajovou lžičku jednou denně před jídlem, nejlépe večer.

Produkt je vhodný pro všechny jedince orientované na:

- přírodní cestu, jak kontrolovat hmotnost

- potlačení chuti k jídlu

- potlačení chuti na sladké

- zvýšení pocitu sytosti

- udržení hladiny cukru v krvi

Produkt obsahuje:

Rohovník - malý strom, jehož lusky obsahují množství bílkovin, kyselinu gallovou, leukoanthokyany a fenolické látky
Gymnému - indická rostlina obsahující speciální látky - gymnemasaponiny a gymnemové kyseliny

Spirulinu - superpotravina bohatá na aminokyseliny, základní minerály a vitamíny, antioxidant
Zázvor - obsahuje vitamína A, E, vitamíny skupiny B a mnoho minerálů

Balení: 160 g

Dávkování: Doporučená denní dávka je 3 g (1 čajová lžička). Přidejte do vašeho oblíbeného nápoje a dobře rozmíchejte. Je doporučeno užívat nejpozději 30 minut před jídlem. Dávkování výrobce (6-9 g) upraveno dle požadavků české legislativy

Upozornění: Skladujte na temném, chladném a suchém místě do 25°C. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Složení: Bio Karob (Ceratonia siliqua - Rohovník obecný) (45 %), bio Gymnéma (Gymnema sylvestre - Gymnéma lesní) (25 %), bio Spirulina (Arthrospira sp.) (20 %), bio zázvor (Zingiber officinale - Zázvor lékařský) (10 %).

Doplněk stravy v bio kvalitě.